Kvalitné oblečenie PeKaM  |  DOPRAVA ZADARMO už od 100 €.

Váš nákupný košík je prázdny

Reklamačné podmienky

Výmena tovaru:
Výmena tovaru je možná iba v prípade ak máte záujem o ten istý tovar, len potrebujete inú veľkosť. Výmenu môžete zrealizovať do 14 dní, ale vopred sa ubezpečte, či máme požadovanú veľkosť skladom. Tovar na výmenu posielame IBA na dobierku, ako balík na pobočku Slovenskej pošty. Zaplatíte len výšku poštovného. 
Ak máte akékoľvek otázky ohľadom plánovanej alebo už zrealizovanej výmeny tovaru, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na čísle +421 902 727 435 (pondelok – piatok od 09:00 do 17:00 hod.), alebo e-mailom: info@pekam.sk

Vrátenie tovaru:
V prípade, že ste s tovarom z akýchkoľvek dôvodov neboli spokojní, môžete ho do 14 dní od prevzatia zásielky vrátiť, bez udania dôvodu. Tovar musí byť nepoškodený, bez akýchkoľvek známok používania alebo opotrebovania, v originálnom obale a so všetkými visačkami. Pekam.sk nezodpovedá za tovar, ktorý bol pri preprave stratený, alebo poškodený, preto odporúčame zákazníkom tovar vhodne zabaliť a poslať na vlastné náklady, ako balík. Potvrdenie o odoslaní si starostlivo uchovajte. 

Reklamácia tovaru: 
Napriek maximálnej snahe dodávať kvalitný tovar s dlhou životnosťou sa občas stane, že výrobok počas jeho záručnej doby je potrebné reklamovať, kvôli rôznym výrobným či iným vadám.
Predávajúci rozhodne o reklamácii najneskôr do 30 dní odo dňa uplatnenia reklamácie. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ právo od zmluvy odstúpiť alebo má právo na výmenu výrobku za nový výrobok. Predávajúci upozorní o vybavení reklamácie kupujúceho buď telefonicky, alebo e-mailom a tovar odošle na vlastné náklady na adresu kupujúceho.
Záručná doba : Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia veci kupujúcim. Záručná doba je u všetkých výrobkov všeobecne 24 mesiacov od dátumu kúpy podľa Občianskeho zákonníka a 12 mesiacov podľa Obchodného zákonníka, pokiaľ výrobca nestanoví záručnú dobu dlhšiu. Predajca zodpovedá za všetky chyby výrobku, ktoré má tovar pri prevzatí kupujúcim alebo ktoré sa objavia v priebehu záručnej doby. Nevzťahuje sa na chyby spôsobené nešetrným zaobchádzaním alebo mechanickým poškodením.
Tovar treba poslať alebo osobne doniesť na adresu:
Miestneho priemyslu 1141
02901, Námestovo
Slovensko

formulár na stiahnutie xls

formulár na vrátenie pdf

Napíšte nám. Radi odpovieme.

chut Kvalitný tovar
protein Kamenná predajňa v Námestove
ECO Široký výber pracovnécho oblečenia